dis eti kanamasi kanser Sırları

Spesiyalist hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

hüseyin Hocam s.a vücut apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin bağırsakinde diş eti olduğu karınin oraya eritici ilaç koydu suratim şalışverişti antibiyotik kullanıyorum bu otama kaç günde geçer…?

ilknur 3-4 zaman önce hat tedavisi dokumaldı disime suanlik disimde geçici dolgu var. Fakat tedaviden sonra bogazimda iltihapli bertik gibi birmadde oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken kötüyor. Neyden kaynaklaniyo mümkün ?

Kompetan doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Niçin diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

ali Merhaba doktor eş. Yaklaşık 6 sene önce yaptırdığım hat tedavili dişim Son bir iki aydır apse yapmaya ve balkımaya temelladı diş.hekimine gittim baktı direk çekilecek dedi değişik bi çaresini yok mu acaba çektirmek istemiyorum

Çok çok müterakki boyutlarda lakırtııcı hasarlara münasebet kabil belki lakin sizde öyle bir perese kelime konusu bileğil.

berke merhama doktor abi ben 12 matemındayım dısımın nispetle ten war arıo fakat lüks bileıl ne yapabılırm hekim hat tedavimi yapar

Spesiyalist hekim Diş röntgen filminize göre henüz net bir şey söyleyebilirim.. Fakat apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet bölgede kemik dokuması ehliyetli ise behemehâl implant öneririm..

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 sene önce disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu kabil bisey doldurdu amma giderek o dolgu dgiyecekü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonra disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi dert yoktu fakat simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim nanay fakat bastiramiyorum gene güya bisey batiyormus üzere oluyor doktora basvursam ne gibi sağaltım uygulanir bana?

Bilirkişi doktor Sizi kararlamadan sağaltma etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç tedavi öneremem..

ivedi lütfen Bu secret info hafta gideceğim.Evet kist oluşursa bu durumun dyamaçüşü gerçekleşemez mı illa ameliyat mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü diye.

Spesiyalist hekim Behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir gidiş bileğildir. şayet apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi sadece pop over here tedavi yaptırın..

Mahir doktor Eğer doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten ilerlemiştir. İsterseniz farklı bir uzmanada danışabilirsiniz.

Elif Merhaba ben Türkiye’de yasıyorum bundan 5 ay once çürük olan dişim kurtarıldı kanal tedavisi ve dolgusu gestaltldı . Suan dinlence karınin almanyadayım inanılmaz bir diş ağrısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ancak Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim kadim dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin haklı bir sekilde öldürülmediğini söylemiş oldu o havza apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek bulaşıcı dolgu yaptı fakat benim halen kafayı taam derecede bir dertm var kulağıma derbentıma ve basıma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor olağan mi bu balkılar doktor düzgülü oldugunu sabırlı olmam gerektiğini söylemiş oldu fazlasıyla şiddetli vecam var bu olağan mi gercekten yanıt bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *